.

.

Денвер Бронкос 24оз. Скришум Наследство Хром Нацрт Тамблер

Денвер Бронкос 24оз. Скришум Наследство Хром Нацрт Тамблер

DEN 1.33
Износ

Покажете го вашиот дух На Денвер Бронкос со овој 24оз. Скришум Наследство Хром Нацрт Тамблер. Впечатлива графика поврзана со неговата издржлива конструкција комбинирајте за да ја креирате вашата чаша. Никој нема да го доведе во прашање вашиот Денвер Бронкос фандом со овој одличен додаток во вашата кујна. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Висококвалитетно метално лого. Материјал : 100% Нерѓосувачки Челик. Официјално лиценциран. Држи прибл. 24оз. Црн силиконски зафат. Рачно миење, капе суво. Увезени. Чувајте ги пијалоците ладни или топли со часови. Капак отпорен на истурање. Вакуум Изолирани Гимнастик. Бренд : Големи Американски Производи.

R

Им се допаѓа и на купувачите