.

.

Тампа Беј Букс Хедер обоени 1 Реверзибилна лента со тока

Тампа Беј Букс Хедер обоени 1 Реверзибилна лента со тока

DEN 1.67
Износ

Дагл некоја тимска гордост од вратот со нашиот лента за токи. Вашите тимски бои ќе бидат изложени, благодарение на графиките на ова парче. Клип за вртење го олеснува прицврстувањето и ослободувањето на вашите копчиња или лична карта. Без разлика дали го барате тој совршен додаток за денот на играта или само се обидувате да додадете некој тимски дух во облека, оваа лента ќе биде совршено одговара за вас. НФЛ Тампа Беј Букс Хедер обои 1 "Реверзибилна лента со тока. Официјално лиценциран со лига и тим. 1" Баклен лента. Додаток за секојдневна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите