.

.

Балтимор Равенс 3 4 Ланјард

Балтимор Равенс 3 4 Ланјард

DEN 132.16
Износ

Оваа лента на Равенс е прекрасен начин да се покаже поддршка за вашиот омилен тим. Има реверзибилен дизајн и е направен од 100 проценти најлон за издржливост и удобност кога се носи околу вратот. Оваа канцеларија за лангар се одликува со црни и виолетови бои на тимот, како и лого. Доаѓа со затворач на јастог и одвојлив крај со пластична тока. Идеално е за држење на копчиња, лични карти и други предмети. Ravens Lanyard : Официјално лиценциран. Реверзибилен дизајн. Направено од 100% најлон. Тимски бои и лого. Одвојлив крај со пластична тока и прицврстувач на јастог. Името на Равенс, Lanyard е идеално за лични карти или држејќи сет на клучеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите