.

.

Фудбалски тим во Вашингтон, NFL, во боја на боја, персонализиран свилен допир Шерпа, фрли ќебе

Фудбалски тим во Вашингтон, NFL, во боја на боја, персонализиран свилен допир Шерпа, фрли ќебе

DEN 1066.72
Износ

Гордо покажете го вашиот омилен фудбалски тим со официјално лиценциран NFL "Colorblock " Персонализирана Silk Touch Sherpa Shapte Fawte од Северозападната група, ДОО. Ова топло и пријатно фрлање на 50 "x 60 " е дизајнирано со ваша персонализација во распоред на блок во боја со името на тимот, логото и воспоставената година, со неутрална боја Шерпа. Дајте му на ова свиленкаста и кадифен персонализиран фрлање како дополнителен посебен подарок или персонализирајте го еден за себе! Официјално лиценциран НФЛ. 50 "x 60" Свилен допир фрлајте со ќебе за грб на Шерпа. Персонализирани.

R

Им се допаѓа и на купувачите