.

.

Далас каубои nfl Потпис Рашел фрлано ќебе, 50 60

Далас каубои nfl Потпис Рашел фрлано ќебе, 50 60

DEN 3.33
Износ

Ова пријатно фрлање е едноставно, но ефикасно во фаќање на вистинската гордост што ја имате за вашиот тим! Овој официјално лиценциран NFL "Signature " Raschel Faw Flaht од Thenorthwest е мек и кадифен, додека живописно обоен за да одговара на вашиот омилен тим. Гледајте ја играта удобно дома или на трибините со овој задебелен 50 "x 60 " фрлајќи го логото на вашиот фудбалски тим над името на тимот во скрипта на солидна позадина. Декоративно врзување околу сите рабови. Го карактеризира логото на вашиот фудбалски тим над името на тимот во скрипта со солидна позадина. Меко декоративно врзување околу сите рабови. Мерки 50 "W x 60" l.

R

Им се допаѓа и на купувачите