.

.

Нова Англија Патриоти? Ден на драфтот? 18? H 10? Ранец

Нова Англија Патриоти? Ден на драфтот? 18? H 10? Ранец

DEN 384.00
Износ

Фатете го овој ранец, фрлете го над рамената и удрете го патот! Официјално лиценциран ден на НФЛ? Ранецот од северозападната компанија е совршен додаток за да го покажете вашиот омилен фудбалски тим! Со голем преден џеб и џебови од странична мрежа Покрај големиот главен оддел, има доволно складирање за да ги задржите сите ваши работи и повеќе! Секогаш бидете подготвени и останете организирани со Организаторот на џебот, заедно со поставените грбови и подлежениот заден панел што додаваат дополнителна удобност кога се во движење! Мерки 18? H x 10? (12? Назад). 600 D полиестер. Само чисто место. Официјално лиценциран ранец, големина 18 "h x 10" (12 "назад), голем предниот џеб со патент, џебови за пијалоци од странична мрежа, 600 D полиестер, само чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите