.

.

Cursексонвил Јагуарс Озсунинир Купови брои, им служи на навивачите на Јагуар

Cursексонвил Јагуарс Озсунинир Купови брои, им служи на навивачите на Јагуар

DEN 216.96
Износ

Fansубителите на фудбалот во НФЛ ќе сакаат да можат да однесат дома сувенир на нивниот омилен тим кога ќе им служите пијалоци или закуски во Jексонвил Јагуарс 22 мл. Пластична чаша. Големата чаша е изработена од цврста пластика во задебелена боја на задебелување, а познатата глава на Snarling Jaguar е отпечатена на страна за максимално влијание. Продадено во пакувања од 8, оваа чаша прави прекрасен подарок за гостин на честа, или можете да купите еден за секого и да ги пополните со услуги и добрите за гледање на играта. 8 чаши за сувенири на Jексонвил Јагуарс. 22 мл пластична чаша за сувенири. Направено од премиум пластика што овозможува повторна употреба. Може да се спари со сите други резерви на партиски Jексонвил Јагуарс. Совршено за забавите на acksексонвил Јагуарс и забавите на денот на играта.

R

Им се допаѓа и на купувачите