.

.

Младите ' Зелена Бела Зелена Залив Пакувачи Трка Прилагодливи Камионџија Шапка

Младите ' Зелена Бела Зелена Залив Пакувачи Трка Прилагодливи Камионџија Шапка

DEN 111.84
Износ

Оваа шапка За Камионџии " 47 " му овозможува на вашето дете смело да го повторува својот тим додека останува кул. Лесно препознатлив дизајн На Грин Беј Пакерс со безвременска графика го прави совршениот додаток на денот на играта. Мрежестите панели промовираат проток на воздух, додека прилагодливото затворање го прилагодува вклопувањето по ваш вкус. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Избришете ја со влажна крпа. Структурирано вклопување. Средна Круна. Прилагодлив ремен за прицврстување на кука и јамка. Материјал : 100% памук - материјал I; 100% Полиестер-Материјал II. везена ткаенина апликација. Увезени. Една големина најмногу одговара.

R

Им се допаѓа и на купувачите