.

.

Вилсон Персонал Дуо Мека + Мак Голф Топки Бела, Зелена Беј Пакувачи

Вилсон Персонал Дуо Мека + Мак Голф Топки Бела, Зелена Беј Пакувачи

DEN 2.00
Износ

Покажете ја вашата гордост на тимот На Грин Беј Пакерс со новото ДУО МЕКО + топче за голф ВО нфл. Оригиналната топка за голф со ниска компресија што започна мека револуција не само што е најмека, најдолга и најправа, туку сега е достапна со логото На Грин Беј Пакерс. Новата основна технологија Velociti COR® користи напредни материјали за да ја извлече и засили секоја унца моќ од вашиот замав, правејќи го новото Дуо Меко + најмекото и најдолгото врвно 2-парче топче за голф. Најмеката Топка За Голф ВО светот дуото семејство на топчиња за голф е дизајнирано да го испорача потребното растојание, чувството што го сакате и конзистентноста што ја барате.

R

Им се допаѓа и на купувачите