.

.

Спорт, подлога за списоци, Грин Беј Пакерс, НФЛ

Спорт, подлога за списоци, Грин Беј Пакерс, НФЛ

DEN 122.56
Износ

Забележете ги белешките или вашата дневна листа што треба да ги направиме со влошки на списокот на Green Bay Packers (2-пакет). Се одликува со лого и бои на тимот. 2-пакувања, 75 страници, секој, врзан. Вклучува магнет. Големина : 4,5 "W x 9.25 " H секој. Карактеристики на логото и боите на тимот, 2-пакувања, 75 страници секоја, врзана за подлога, вклучува магнет, големина : 4,5 "W x 9.25" H секоја.

R

Им се допаѓа и на купувачите