.

.

Канзас Сити Шефови Акцелератор Ранец И Комплет За Ручек

Канзас Сити Шефови Акцелератор Ранец И Комплет За Ручек

DEN 346.72
Износ

Заборавете на оние први училишни нервози кога ќе скокнете во автобусот со Овој Официјално лиценциран Нфл" Акцелератор " Детски Ранец И Комплет За Ручек Поставен Од Северозападната Компанија! Децата од сите возрасти можат да го покажат својот омилен фудбалски тим со стил. Комплетот За Гас е совршено спарен комбиниран комбо, СО 3д лесни графички логоа и многу забавни тимски славенички уметнички дела! Ранецот има џеб со среден преден патент за лесна организација, голема главна преграда со патент за папки, книги, материјали итн., и мрежести странични панели за складирање на шишиња со вода. Комплетот за ручек е целосно изолиран и се прицврстува на ранецот преку прицврстувач за ткаенина. Ранец мерки 16 "H x 5.5" D x 12 "W и ручек комплет мерки 10.5" H x 4 "D x 8.5" W. Изработени ОД 600d Полиестер. Самото место е чисто. Реквизитите не се вклучени. Овој Официјално лиценциран Нфл" Акцелератор " Детски Ранец И Комплет За Ручек Поставен Од Северозападната Компанија содржи 3Д графика за фаќање светлина. Ранецот има голема главна преграда, дополнителна предна преграда со патент, странични мрежести џебови, ремени за рамо и заден панел со воздушна мрежа. Комплетот за ручек е целосно изолиран и се прицврстува преку прицврстувачи за ткаенина. Ранец мерки 16 "H x 5.5"d x 12"W, комплет за ручек мерки 10.5"H x 4"D x 8.5" W. Изработен ОД 600d Полиестер. Самото место е чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите