.

.

Миленичиња прва балтимор гаврани реверзибилна јака реверзибилна јака од кучиња NFL премија од двострана јака за миленичиња со лого NFL, големи

Миленичиња прва балтимор гаврани реверзибилна јака реверзибилна јака од кучиња NFL премија од двострана јака за миленичиња со

DEN 182.88
Износ

Тимови : Оваа јака за миленичиња доаѓа во повеќето екипи во НФЛ : Балтимор Равенс, Билс Билс, Чикаго мечки, Кливленд Браунс, Далас Каубои, Грин Беј Пакерс, Канзас Сити Шефови, Минесота Викинги, Newу Англија Патриоти, Newу Орлеанс Светис, Лас Веганс, Филаделфија Иглс, Питсбург Стилерс, Сан Франциско 49ерс, Сиетл Сихаукс, Фудбалскиот тим Тампа Беј Буканеерс . На миленичиња прво добро, секогаш сте покриле! Премиум јаки од кучиња НФЛ официјално лиценцирани. Новите миленичиња први реверзибилни јаки на кучиња со вртење метална тока има 2 различни дизајни на лого на тимот и светли бои на вашиот омилен тим за НФЛ! Вашето куче може да ја носи јаката од која било страна што ја сакате, домашно милениче дома и реверзибилно - нашата двострана јака за миленичиња може да се ротира до дизајнот што вашето кученце сака да го носи! Реверзибилната тока ви овозможува лесно да се префрлате помеѓу 2 -те страни. Нови производи : Специјализирани за влошки за обука : Како и нашите односи со клиенти продолжуваат да цветаат, ги воведовме најдобрите влошки за кучиња за тренинг пич На пазарот! Исплата на миленичиња први влошки за обука за премиум. купете ја целата колекција на миленичиња во НФЛ; Сигурно сте подготвени за уште една одлична победа !! Изберете го омилениот спортски тим и додадете ја во КАРТ сега пред повторно да истечеме на залиха !!.

R

Им се допаѓа и на купувачите