.

.

Машки Концепти Спорт Јаглен Минесота Викинзите Непобедлива Плете Боксер Краток

Машки Концепти Спорт Јаглен Минесота Викинзите Непобедлива Плете Боксер Краток

DEN 719.84
Износ

Ова Минесота Викинзите Непобедлива Плете Боксер Краток е изграден за да ви се задржи удобно и кул на целиот ден, со дише полиестер и еластична појас. Без разлика дали сте на работа, во теретана или на каучот за денот на играта, концептите Спорт ве опфатија. Станете завист на сите обожаватели На Минесота Викинзите додека го кршите денот во издржлива сублимирана камуфлажа. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Еластичен појас. Официјално лиценциран. Бренд : Концепти Спорт. Сублимирана графика. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 90% Полиестер/10% Спандекс. Инсем на големина м мерки прибл. 2.5''.

R

Им се допаѓа и на купувачите