.

.

Миленичиња прво НФЛ Сан Франциско 49ерс јака за мачки

Миленичиња прво НФЛ Сан Франциско 49ерс јака за мачки

DEN 0.67
Износ

Вашата мачка исто така сака да биде #1 NFL Sports Fan! Купете ги овие миленичиња прво официјално NFL лиценциран NFL CAT CATCH, така што вашата мачка може да започне да го покажува тоа !!! NFL Breakaway Culle! Цврсто од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Миленичиња прва NFL San Francisco 49ers најлон јака за мачки : официјално лиценцирана јака со 100% најлон, издржлив челик и челик Д-прстен за ознака за лична карта. Име на тимот и лого зашиени на најлон панделка. Прилагодлива јака за мачки NFL им одговара на повеќето мачки. Bellвонче на џингл е прикачено на Д-прстен за да ве извести кога вашата мачка доаѓа на вашиот пат. Откриениот затворач го олеснува и затворате.

R

Им се допаѓа и на купувачите