.

.

Миленичиња прва nfl New York Jets Плишана фудбалска јаже играчка за кучиња и мачки - меки, џвакани и пискави

Миленичиња прва nfl New York Jets Плишана фудбалска јаже играчка за кучиња и мачки - меки, џвакани и пискави

DEN 213.12
Износ

Миленичиња први НФЛ лиценцирани фудбалски играчки Плишани поли-исполнети фудбалски играчки со внатрешни писатели! Оваа миленичиња прва кадифен фудбалска играчка обезбедува часови забава за време на игра, додека му дозволувате на вашето домашно милениче да ја покаже гордоста на неговиот тим! Има везено лого на тимот на НФЛ, од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Миленичиња прва nfl New York Jets Плишана фудбалска јаже играчка за кучиња и мачки - меки, џвакани и пискави.

R

Им се допаѓа и на купувачите