.

.

Атланта соколи Iphone Карирани Дизајн Судрат Случај

Атланта соколи Iphone Карирани Дизајн Судрат Случај

DEN 1.00
Износ

Земете Ја Вашата Атланта Соколи фандом насекаде. Со Овој Случај На Испакнатина Со Кариран Дизајн на i Phone, дури и вашиот телефон може да изгледа делот. Светли тимски бои и графики јасно покажуваат дека сте крајниот поддржувач На Атланта соколи. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Гумени раб за да помогне во заштитата на вашиот телефон од мали испакнатини и капки. Материјал : 100% Тпу - Случај; 100% Поликарбонат-Школка. Марка : Клучеви. Официјално лиценциран. Поликарбонат школка. Целосна боја печатени графика. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите