.

.

Зелен залив пакувачи вртеа сет за обетки на форма на форма на срце

Зелен залив пакувачи вртеа сет за обетки на форма на форма на срце

DEN 3.00
Износ

Сет за обетки на формата на формата на вртење на срцето има широки логоа за висина, без никел. Одлично за секој спортски човек. Вие нема да бидете разочарани од овој производ. Официјално лиценциран производ. NFL Green Bay Packers Swilk Heart Shape Shape Dangle Dangle Loging Set : Совршен за секој спортски вентилатор. Овие го карактеризираат логото на тимот. Куки од не'рѓосувачки челик. 3/4 "шарм. Функција на логото на тимот. Никел бесплатно. Загарантирано е задоволството од квалитетот.

R

Им се допаѓа и на купувачите