.

.

Рефлексија на кардиналите на Винкрафт Аризона кардинали

Рефлексија на кардиналите на Винкрафт Аризона кардинали

DEN 1.00
Износ

Лесно носете малку кардинали во Аризона гордост со вас во движење со тоа што ќе го подигнете овој рефлективен тим на тимот. Овој додаток на Wincraft ќе ги следи вашите скапоцености додека навивате за вашиот омилен тим. Исто така, се одликува со живописни графики на Аризона кардинали и отцепено клип за брз и лесен пристап. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Јастог затворач за вртење на главата. Официјално лиценциран. Безобразен клип. Увезени. Рефлексивни графики запечатени со топлина. Мерки приближно. 22 ''. Материјал : 100% најлон - Lanyard; 100% пластика - тока; 100% метал - канџи од јастог. Бренд : Винкрафт.

R

Им се допаѓа и на купувачите