.

.

MCF-NFL EA Madden Ultimate Team Series Odell Beckham Jr Giants

MCF-NFL EA Madden Ultimate Team Series Odell Beckham Jr Giants

DEN 735.84
Износ

Автор на ролна нагласен што е толку зачудувачки, би се прашувал како човекот може да направи вакви претстави. Бекам rуниор направи доволно спектакуларни улоги за да пополни цела кариера, но тој само што започна. Барајќи да ја додадеме својата веќе импресивна статичка линија Бекам rуниор стана навредлив жонгернаут и еден од најдобрите приемници на лигата. Фигура за акција во НФЛ со неверојатни детали во сличната фигура на Бекам rуниор доаѓа во униформата на униформата на белата боја на тимот, изнесува приближно 7 инчи високи карактеристики високо детални скулптури за реплицирање на игра во игра. Мадден Одел Бекам Сл.

R

Им се допаѓа и на купувачите