.

.

Началниците на Канзас Сити нарекоа обетки на дискот

Началниците на Канзас Сити нарекоа обетки на дискот

DEN 0.33
Износ

Нашите началници на Канзас Сити наредени обетки на дискот ги карактеризираат нашите двојни шарми со магацини со наизменични тимови, примарни логоа и маскота. Оваа колекција е совршена за навивачите кои навистина сакаат да дадат изјава со својот накит. Обетките се одликуваат со пост во стилот на француски кука. Ѓерданот е кабелски ланец од 18 инчи со продолжение од два инчи за да можете да ја прилагодите вашата должина. Нараквицата е нараквица за вклучување. Сите предмети се направени од легура на цинк и се запечатени со анти-трска. Секое парче е дизајнирано и собрано со работни мајки и баби во нашата канцеларија за производство веднаш пред Тулса, Оклахома. Некои компоненти се направени во Кина, а потоа се собраа гордо во САД. Началниците на Канзас Сити наредија обетки на дискот.

R

Им се допаѓа и на купувачите