.

.

Тим Голф-Голф Топка И Дивот Алатка Во Собата, Чикаго Мечки

Тим Голф-Голф Топка И Дивот Алатка Во Собата, Чикаго Мечки

DEN 3.33
Износ

Дајте му на вашиот омилен спортски навивач крајниот подарок Со Тимот Golf® Премиум Сет! Овој сет вклучува четири регулаторни топчиња за голф, секое со издржлив отпечаток од официјалното лого на вашиот тим. Исто така, ќе добиете алатка за поделба со клип за ремен и отстранлив, двостран магнетски маркер. Дополнителен мал маркер е вклучен на грбот. Изненадете го играчот на голф во вашиот живот Со Комплетот За Подароци За Премиум Тимски Голф. • 4 регулаторна топка за голф со целосно лого на училиште во боја издржлив отпечаток • алатка За Дивотирање со отстранлив маркер за тимска топка • Официјално лиценцирана.

R

Им се допаѓа и на купувачите