.

.

Magексонвил Јагуарс лого 6 9 Магнет

Magексонвил Јагуарс лого 6 9 Магнет

DEN 128.00
Износ

Овој магнет со лого-лого е изработен од материјали отпорни на временски услови. Одлично е за задниот браник, фрижидер или кутија со алатки. Винкрафт acksексонвил Јагуарс Лого Магнет : Магнет за умирање. Тимско лого. Живописни бои. Внатрешна и надворешна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите