.

.

Јаглен Каролина Пантерс Ланјард

Јаглен Каролина Пантерс Ланјард

DEN 3.33
Износ

Покажете ја вашата интензивна посветеност на Каролина Пантерс додека ги носите клучевите кога ќе ги добиете рацете на оваа неверојатна лента! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Мерки приближно. 1 "x 23". Увезени. Безобразен затворач. Материјал : 100% најлон - каиш; 100% метал - прстен и клип. Одвојлива тока. Графики запечатени со топлина. Бренд : Аинко. Официјално лиценциран.

R

Им се допаѓа и на купувачите