.

.

Чадор на Синсинати Бенгал

Чадор на Синсинати Бенгал

DEN 1.00
Износ

Уморни сте од фаќање на дожд кога сте на стадионот или само надвор од трчање? Заштитете се со овој NFL автоматски чадор за преклопување од спортот и тоте на Мекартхур. Уморни сте од фаќање на дожд кога сте на стадионот или само надвор од трчање? Заштитете се со овој NFL автоматски чадор за преклопување од спортот МекАртур и Тотес- се појавува отворено со притискање на копче и има гума за мека зафаќа со лента за носење- крошна е отпечатена со екранот со димензии со лого-лого-лого-лого се 15, а отворените димензии на крошна се 42- Достапност : Обично се испорачуваат во рок од 2-3 работни дена-SKU : JRMCA-R1306-RCMB.

R

Им се допаѓа и на купувачите