.

.

Лос Анџелес Ла Рамс НФЛ врежана кафеава кожа трифолд паричник

Лос Анџелес Ла Рамс НФЛ врежана кафеава кожа трифолд паричник

DEN 447.84
Износ

Носете дел од вашиот омилен тим со вас каде и да одите со овој официјално лиценциран врежан трифолк паричник. Овој паричник е изработен од 100 проценти кожа и има приближно четири кредитни картички. Вклучува чист пластичен слот за вашата лична карта. Оваа оригинална кожа надворешност и вештачки внатрешен паричник за внатрешни работи има вкоренето лого на тимот. Големина : трифолчен паричник. Бренд : . Карактеристики на производот Официјално лиценцирање на кафеава кожа трифал со името на омилениот тим и/или логото врежано на карактеристиките на Face Inside Главен ракав за готовина, 6 слотови за „кредитна картичка“, држач за лична карта со јасен прозорец и простори за вашите фотосесии приближно 3 "x 4" кога е затворена слика е фотографија на акции.

R

Им се допаѓа и на купувачите