.

.

Миленичиња прва НФЛ Тенеси Титани миленичиња маица. Лиценцирана, без брчка, маичка за мачки за кучиња. Фудбалска кошула

Миленичиња прва НФЛ Тенеси Титани миленичиња маица. Лиценцирана, без брчка, маичка за мачки за кучиња. Фудбалска кошула

DEN 207.84
Износ

НФЛ лиценцирани кошули за миленичиња, твојот крзнен пријател е токму таму покрај вас за секој победа и загуба на Тенеси Титанс. Нека ја покажат својата loveубов кон Тенеси Титаните со оваа симпатична маица за миленичиња. Одликувајќи се со зачудувачки бои и графики на Тенеси Титанс, оваа удобна мета ќе им покаже на сите на блокот дека вашиот пал ги сака Тенеси Титаните. Нека вашето домашно милениче го покажува својот тимски дух со овие кошули со лиценца за домашни миленици во НФЛ! Оваа маичка е изработена од 100% поли-котон и е дизајнирана со лесно вклопување предниот панел и дното на лентата за да одговара на вашето домашно милениче со максимална удобност. Спортското спојување на контрастната боја на преклопување е детално опишано на вратот, ракавите и дното. Во името и логото на тимот има димензионален екран во боја. Вршената ознака со џокер NFL е зашиена на дното на мета, давајќи ја додадена вредност. Карактеристики : Име и лого на екранот на екранот на детали за зашивање на заклучување на предметот, Wonfl ткаени етикети100% памук за истегнување на памук, печатени маици Големини на маици : Овие кошули со лиценца за TEE во НФЛ се достапни во 5 големини. Small Mediumargex-Largex-Small Ве молиме следете ја табелата за илустрирана големина. TEAMS : This Licensed PET Tee Shirts is Available in 32 NFL Teams : Arizona Cardinals, Atlanta Falcons, Baltimore Ravens, Buffalo Bills, Carolina Panthers, Chicago Bears, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns, Dallas Cowboys, Denver Broncos, Detroit Lions, Miami Dolphins, Грин Беј Пакерс, Хјустон Тексанс, Индијанаполис Колтс, acksексонвил Јагуарс, началниците на Канзас Сити, Минесота Викингс, Newу Англија Патриоти, Newу Орлеанс Светици, Yorkујорк гиганти, Lујорк etsетс, Оукленд Рајдерс, Филаделфија Еглс, Питсбург Стилери, Сан Франциско 49ерс, Лос Анџелес полначи, Сиетл Seahawks, Лос Анџелес Рамс, Тампа Беј Баканеерс, Тенеси Титанс, Вашингтон Редкинс. Изберете го омилениот тим и додадете ја во кошничката сега! Првата компанија за миленичиња се етаблира како најголема компанија за производство на миленичиња со лиценца за миленичиња во земјата. PETS First ја доби својата репутација во обезбедувањето на секој сопственик на миленичиња со премиум лиценцирани производи за миленичиња; Од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Миленичиња прва НФЛ Тенеси Титани миленичиња маица, разновидни големини : официјално лиценцирани од НФЛ. Направено од 100 проценти поли-котон. Дизајниран со лесен вклопна предна панел и дното на лентата. Спортското спојување на контрастната боја на преклопување е детално опишано на вратот, ракавите и дното. Димензионален екран со една боја во боја во името и логото на тимот. Зашиена ознака за џокер NFL. Машинско миење деликатна, ладна вода, линија суво и не се декорацијата на железо.

R

Им се допаѓа и на купувачите