.

.

Orу Орлеанс светци од не'рѓосувачки челик Оз. Tumbler Tumbler

Orу Орлеанс светци од не'рѓосувачки челик Оз. Tumbler Tumbler

DEN 319.68
Износ

Лесно за одржување и прикажување на вашиот омилен тим со премија за премија за прав во прав, оваа 30 мл. Tumbler New Orleans Saints Tumbler е совршен за уживање во пијалок додека го гледате вашиот омилен тим или го покажувате вашиот тим во движење. Одлично за надавање или вашите омилени алумни на колеџ. Одлично за надавање или вашите омилени алумни на колеџ. Официјално лиценциран и има лого на ласерско гравиран тим. Не микробранови. Држи приближно. 30 мл . официјално лиценциран. Вакуум изолиран не'рѓосувачки челик. Ласерски графички графики. Увезени. Бренд : Одлични американски производи. Миење на рацете.

R

Им се допаѓа и на купувачите