.

.

Малку Земја Поштенски колк Пак, Детроит Лавови

Малку Земја Поштенски колк Пак, Детроит Лавови

DEN 191.84
Износ

Заминете кон играта, излегувајќи на бегство или на пат да направите грешки, немојте да бидете без класичен пакет на колкот со 3-зип на Littlearth! Направено од 100% полиестер најлон. Одликувајќи се со 3 џебови за да ги чувате вашите работи безбедни и блиски. Пакетот на колкот има прилагодлив затворач на половината и може да се пофали со целосна лого на тимот на боја. Мери приближно 14 "x 5,25 ". Официјално лиценциран. Препорачано за возраст од 12 и повеќе години. • Направено од 100% најлон. • Прилагодлива лента за колк. • Внатрешен простор, предниот џеб за поштенски патент, задниот џеб за поштенски патенти. • Лого на тим во целосна боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите