.

.

Началниците на Канзас Сити Премиер Сјај Лак Кал

Началниците на Канзас Сити Премиер Сјај Лак Кал

DEN 2.33
Износ

Целокупната забава на факлите, безмилотни декорации за лице, сега во сјај! Тие се лесни за примена и отстранување за без напор приказ на ентузијазам на денот на играта. Овој пакет доаѓа со шест привремени декорации украсени со тимска графика, за да можете да ги соберете или споделите со колеги навивачи. Началниците на НФЛ Канзас Сити Премиер Сјај Лејк Кал. Официјално лиценциран со лига и тим. Декларации за безводно лице. Вклучува 6 декорации за сјај.

R

Им се допаѓа и на купувачите