.

.

Teamексонвил Јагуарс Тим 1 Реверзибилна лента со тока и отцепеност

Teamексонвил Јагуарс Тим 1 Реверзибилна лента со тока и отцепеност

DEN 2.67
Износ

Дагнете некоја тимска гордост од вратот со нашата тока и лента. Вашите тимски бои ќе бидат изложени, благодарение на графиките на ова парче. Клип за вртење го олеснува прицврстувањето и ослободувањето на вашите копчиња или лична карта. Без разлика дали го барате тој совршен додаток за денот на играта или само се обидувате да додадете некој тимски дух во облека, оваа лента ќе биде совршено одговара за вас. НФЛ acksексонвил Јагуарс Тим 1 "Реверзибилна лента со Бака и Брејвеј. Официјално лиценциран со лига и тим. 1" Бака со отцепена лента. Додаток за секојдневна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите