.

.

Време на играта на женски биволи Билс Фрост серија часовник

Време на играта на женски биволи Билс Фрост серија часовник

DEN 1.33
Износ

Дами, кои бараат да го покажат вашиот тимски дух на денот на играта? Не гледајте подалеку од серијалот „Фрост“ на „Time Time“! Со удобна бела силиконска лента, кристално куќиште и обоено лого, мразот го прави совршен додаток на гардеробата на вашата мода-напред-фан. Овој часовник има кристали, три движење на рацете и е отпорен на шок и отпорен на вода до 3 атмосфера. Време на игра NFL женски биволи Билс серија на мраз гледаат : Удобна бела силиконска лента, кристално куќиште и лого во боја. Кристали, 3 движење на рацете и е отпорно на шок и отпорен на вода до 3 атм. Потребна е 1 батерија SR626 SW (вклучена).

R

Им се допаѓа и на купувачите