.

.

Green Bay Packers за голи нозе кубични чорапи на екипажот на екипажот

Green Bay Packers за голи нозе кубични чорапи на екипажот на екипажот

DEN 0.33
Износ

Искуството на денот на вашата игра ќе биде удобно кога ќе ги имате овие чорапи на екипажот на „Green Bay Packers“, од голи нозе. Тие се карактеризираат со ткаени графики со тимски бои за да го истакнат логото на вашиот состав и посебен спој на ткаенини дизајнирани да ги задржат нозете да се чувствуваат одлично на денот на играта на Грин Беј Пакерс. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 93% полиестер/3% најлон/3% гума/1% спандекс. Ткаени графики. Должина на екипажот. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : За голи нозе.

R

Им се допаѓа и на купувачите