.

.

Ранецот за цртање на големо лого Денвер Бронкос - нема големина

Ранецот за цртање на големо лого Денвер Бронкос - нема големина

DEN 0.67
Износ

Денвер Бронкос големо ранец за влечење на лого - без бесплатна испорака на нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер. Перење. Двојно засилени дното на аглите. Затворање на влечење. Мери приближно 18 "x 13,5". Тимски бои и тимско лого. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Засекогаш колекционерски производи.

R

Им се допаѓа и на купувачите