.

.

Гледач на серии на Атланта соколи НФЛ

Гледач на серии на Атланта соколи НФЛ

DEN 1500.00
Износ

Atlanta Falcons NFL Beast Series Watch Watch Watch Watch Watch е голем часовник. Дијаметарот на случајот е 47 мм или 1,85. Дебелината е 14,8 мм или .58. Должината на каишот е од 6,5 до 8,5. Серијалот „Time Time Beast“ има официјално лиценцирано тимско лого и бои од не'рѓосувачки челик кутија назад црна ПУ/компјутер пластична лента со не'рѓосувачки челик, јапонски кварц движење е отпорно на шок и отпорен на вода на 3 банкомат (99 стапки) и има ограничена гаранција за животно време на играта. Времето на игра е најголемиот снабдувач на официјално лиценцирани спортски часовници за сите тимови на големите лига и над 70 големи колеџи и универзитети. Времето на игра има многу широк спектар на модели на часовници и стилови за да одговараат на секоја потреба и буџет. Времето на играта заработи репутација како компанија што го става својот клиент на прво место и ние сме горди што сме овластен дистрибутер.

R

Им се допаѓа и на купувачите