.

.

Единствени папучи на Бафало Билс

Единствени папучи на Бафало Билс

DEN 1.33
Износ

Резултат на удобни купови единствени папучи за вас или спортски обожавател во вашиот живот! Чувајте пријатно кога е време на игра и кажете им на сите за кого се вкорени додека се опуштате со лизгање со логото на омилениот тим. Стилот на лизгање. Тркалезна пети. Детали за логото на тимот; Куп ѓон. Совршена идеја за подароци за секој спортски обожавател. Рачно изработено горно; Рачно изработен ѓон. Избришете чиста. Увезени. Единствени папучи со купот со лого на тимот.

R

Им се допаѓа и на купувачите