.

.

Винкрафт Питсбург Стилерс слоган лента со одвојлива тока

Винкрафт Питсбург Стилерс слоган лента со одвојлива тока

DEN 119.68
Износ

Издржливиот дизајн на Wincraft Slogan Lanyard и графичките графики на „Питсбург челичари“ го прават тоа задолжително за секој во движење. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Винкрафт. Одвојлив крај со пластична тока за слајд. Двостран дизајн. Материјал : 100% полиестер. Мерки приближно. 1 '' x 23 ''. Официјално лиценциран. Поделете го прстенот со клучеви со затворач за вртење на јастог. Сублимирана графика. Површинска миење. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Винкрафт. Одвојлив крај со пластична тока за слајд. Двостран дизајн. Материјал : 100% полиестер. Мерки приближно. 1 '' x 23 ''. Официјално лиценциран. Поделете го прстенот со клучеви со затворач за вртење на јастог. Сублимирана графика. Површинска миење.

R

Им се допаѓа и на купувачите