.

.

Сиетл Сихокс Iphone Јасно Paisley Дизајн Случај

Сиетл Сихокс Iphone Јасно Paisley Дизајн Случај

DEN 2.00
Износ

Однесете го вашиот сиетл Сихокс фандом насекаде. Со Овој Iphone Clear Paisley Дизајн Случај, дури и вашиот телефон може да изгледа делот. Светлите тимски бои и графики јасно покажуваат дека сте крајниот поддржувач на Сиетл Сихокс. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Едноделен, отпорен на удари, флексибилен пластичен тврд случај. Предвремениот стил нуди сигурно вклопување. Увезени. Официјално лиценциран. Материјал : 100% Пластика. Дизајниран да одговара на вашиот модел со соодветно копче и поставување на портата. Марка : Клучеви. Нуди удобен пристап за сите пристаништа и контроли.

R

Им се допаѓа и на купувачите