.

.

Watchенски Orу Орлеанс Саинтс Перл серија часовник

Watchенски Orу Орлеанс Саинтс Перл серија часовник

DEN 0.67
Износ

Ladies Pro Peerl Watch го карактеризира официјалното лиценциран тим лого во среброто на мајка на бисер, алуминиумски случај со бела емајл и индекси на сребрена тон, нараквица од не'рѓосувачки челик, неверојатна точност и сигурност користејќи ја Јапонија Мијота кварц движење, отпорност на вода на 3 атм на 3 атм (99 стапки) и ограничена гаранција за живот. Ladies Pro Peerl Watch го карактеризира официјалното лиценциран тим лого во среброто на мајка на бисер, алуминиумски случај со бела емајл и индекси на сребрена тон, нараквица од не'рѓосувачки челик, неверојатна точност и сигурност користејќи ја Јапонија Мијота кварц движење, отпорност на вода на 3 атм на 3 атм (99 стапки) и ограничена гаранција за живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите