.

.

Началници на Канзас Сити 46 60 фрлаат, секој

Началници на Канзас Сити 46 60 фрлаат, секој

DEN 238.08
Износ

Чувајте топло во оваа официјално лиценцирана НФЛ Канзас Сити началниците фрлаат ќебе покрај северозападната група. Ова фрлање го карактеризира името на вашиот тим над тимот на шлемот на цврста позадина во боја. Мека и топла микро ткаенина со декоративно врзување околу сите рабови. Машинско миење ладно одделно користејќи деликатен циклус и благ детергент. Не бели. Машината суво одделно на нежен циклус. Отстранете веднаш. Не пеглајте. Направено од 100% полиестер официјално лиценциран. 46in x 60in. Машина за перење. 100% полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите