.

.

Topperscot By Boelter Brands Nfl Tree Foother Holder, Philadelphia Eagles

Topperscot By Boelter Brands Nfl Tree Foother Holder, Philadelphia Eagles

DEN 2.33
Износ

Почитуван Дедо Мраз, ти оставив млеко, колачиња и моркови за Рудолф! Не дозволувајте Дедо Мраз да ја промаши својата нота со Topperscot од Топ на табелата на табелата на Boelter Brands. Ова прекрасно детално порцеланско дрво со ладно леано со снежен човек и подароци е сигурно дека ќе го привлече Дедо Мраз и вниманието на вашето семејство. Декорирани со тимска графика и логоа. Одлично за држење фотографии, белешки или картички за место. Topperscot By Boelter Brands Nfl Tree Foother Holder, Philadelphia Eagles : Прекрасно детално порцеланско дрво со ладно леано со снежен човек и подароци. Декорирани со тимска графика и логоа. Одлично за држење фотографии, белешки или картички за место. Стои 5 "високи. Официјално лиценцирано. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови; не за деца под 3 години.

R

Им се допаѓа и на купувачите