.

.

Засекогаш колекционерски NFL Houston Texans Prime Bandpack

Засекогаш колекционерски NFL Houston Texans Prime Bandpack

DEN 399.84
Износ

Forever Collectibles NFL Houston Texans Prime Backpack го олеснува славењето на вашиот омилен тим. Неговиот простран главен оддел има подлога подрачје што ќе го смести вашиот лаптоп или таблета, како и малку помал патент предниот џеб кој е идеален за одржување на други додатоци како што се врзива, книги, кутија за ручек и многу повеќе. Овој ранец во НФЛ може да се пофали со официјално лиценциран дизајн со солидна конструкција достапна во боите на вашиот тим со логото на Тексанс, јасно прикажано на надворешноста. Засекогаш колекционерски производи NFL Хјустон Тексанс Премиер ранец : Прославете го вашиот тимски дух. Официјално лиценциран ранец со лаптоп со лаптоп. Карактеристиките вклучуваат рачка за носење и прилагодливи ленти. Pocketеб на горниот дел има излезна дупка за слушалките. Главниот оддел има подрачје идеално за вашиот лаптоп или таблет. Димензиите се 17 "x 13" x 5 ". Погодни за 5 и повеќе години.

R

Им се допаѓа и на купувачите