.

.

Нараквица за преживеани од машка Колтс

Нараквица за преживеани од машка Колтс

DEN 1.00
Износ

Претставете го вашиот тим со оваа нараквица за преживеани од NFL Colts најлон. Оваа жестока нараквица е конструирана со траен најлон, кој се открива на 10 'на жицата. Секој кабел има јачина на затегнување на напнатоста од 300 фунти. Оваа спортска нараквица се обезбедува со лого на лого. Удобната нараквица обезбедува брза алатка за преживување, но исто така гарантира дека можете да го покажете вашиот омилен тим. Оваа ставка е идеална за обожавател на Колтс како подарок. Нараквица за преживеани од NFL Colts Nylon : Материјал : најлон. Заврши : N/A. Димензии на нараквица : 1 "широк x 10" долг x 6,3 "дебел. Открива до 10 'на кабел. Колтс логото што се наоѓа на предвремената. Лесно се затвора. lbs.

R

Им се допаѓа и на купувачите