.

.

Littlearth NFL Seattle Seahawks Day Courch

Littlearth NFL Seattle Seahawks Day Courch

DEN 3.33
Износ

Оваа торбичка за мала игра од Littlearth е идеална торба за сите потреби на денот на вашата игра. Направено од автентична ткаенина од Jerseyерси Оваа торба мери 8,5 инчи во должина од 6,25 инчи во ширина. Овој мал крст е изработен од 100% полиестер, е целосно поставен и има затворање на патент. Печатено со смело тимско лого. Автентична ткаенина од Jerseyерси е направена од 100% полиестер. Целосно наречен ентериер со затворање на патент за да ги чувате вашите предмети безбедни. Мерки 8,5 "L x 6.25" W. Официјално лиценцирана, тимска боја со печатена тимска графика. Прави одличен подарок за секој женски обожавател.

R

Им се допаѓа и на купувачите