.

.

Омилен фан фан омилен Камо Питсбург Стилерс тим прилагодлива капа - ОСФА

Омилен фан фан омилен Камо Питсбург Стилерс тим прилагодлива капа - ОСФА

DEN 2.67
Износ

Наместо да се мешате, Камо дизајнот на оваа прилагодлива капа за прилагодливи на „Питсбург челичари“ ќе ви помогне да се истакнете на денот на играта. Се одликува со извезена тимска графика со уникатно боење за навистина да ја индивидуализира вашата страст за еден од најдобрите тимови во фудбалот. Оваа капа на „Питсбург Стилерс“ исто така користи прилагодлива лента за кука и јамка за совршено вклопување секој пат надвор! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Прилагодлива лента за прицврстување на кука и јамка. Бренд : Омилен фан. Кривината сметка. Везена графика. Увезени. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Средна круна. Официјално лиценциран. Една големина најмногу одговара. Подигнат вез. Изградба на шест панели со везени очни капаци. Структурирано вклопување. Сублимирана шема. Површинска миење.

R

Им се допаѓа и на купувачите