.

.

Buffalo Bils Classic Mardi Gras Beads ѓердан со медалјон

Buffalo Bils Classic Mardi Gras Beads ѓердан со медалјон

DEN 1.67
Износ

Прославете го вашиот омилен тим со овој класичен ѓердан во стилот на Марди Грас! Се одликува со мониста во две тимски бои и медалјон во форма на лого на тешкиот тим. Медалјонот е со големина приближно 3 ", а ѓерданот е во должина од 24". Прославете го омилениот тим на НФЛ со овој класичен ѓердан во стил на Марди Грас во стил! Се одликува со мониста во две тимски бои и медалјон во форма на лого на тешкиот тим. Медалјонот е со големина со приближно 3 ", а ѓерданот е во должина од 24". - SKU : CASY106673.

R

Им се допаѓа и на купувачите