.

.

Орнамент од стаклена топка во Чикаго мечки

Орнамент од стаклена топка во Чикаго мечки

DEN 131.84
Износ

Оваа празнична сезона, дајте го најголемиот подарок на сите : вашиот тимски дух. Овој украс на стаклена топка во Чикаго мечки изгледа одлично на дрвото и ви дозволува да ширите некое расположиво расположение додека се расположите за вашиот омилен тим. Орнамент на стаклена топка во Чикаго : 1 Тимски украс. Официјално лиценциран. Подготвени да висат. Смело прикажува лого и бои на тимот. Се одликува со зимска шема. Совршена декорација на празници. Прави одличен подарок.

R

Им се допаѓа и на купувачите