.

.

Sanирси за кучиња од Сан Диего Меш

Sanирси за кучиња од Сан Диего Меш

DEN 1.00
Износ

Споделете ја возбудливоста на денот на играта со вашиот најдобар пријател со овој Jerseyерси за миленичиња во Сан Диего, Меш! Се одликува со бои и графики во Сан Диего за да докаже дека сите во вашето семејство го сакаат тимот. Овој додаток за миленичиња е совршен портрет на Тимската гордост за вашата лојална кучешка во кој било ден. Миленичиња Прв НФЛ Сан Диего Полначи ПЕТ Jerseyерси : Официјално лиценциран од НФЛ. Предниот дел има лого на тимот за печатење на екранот. Назад има логотип на тимот и броеви на екранот, патеката за везови на NFL Shield и NFL ткаен џок -ознака за персонализација. 100 проценти поли-Jerseyерси материјал за да се постигне автентичен изглед. Машината што може да се мие ладно деликатно, суво. Не печатени отпечатоци на екранот. За точни информации за големината, погледнете на табелата со големина на страната.

R

Им се допаѓа и на купувачите