.

.

Фатхед Грин Беј Пакерс Гигант Отстранлив Ѕид Фреска

Фатхед Грин Беј Пакерс Гигант Отстранлив Ѕид Фреска

DEN 1599.84
Износ

Никој нема да може да негира дека сте главен обожавател На Грин Беј Пакерс кога ќе го зграпчите Овој Џиновски Отстранлив Ѕиден Мурал од Фатхед! Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Мери Приближно 4'0" W x 3 ' 0 " H. Дебел, висококвалитетен винил се спротивставува на солзи, рипови и избледување. Официјално лиценциран. Дизајнот за повеќекратна употреба е безбеден за ѕидови. Се држи до повеќето мазни, рамни површини. Материјал : 100% Винил. Не е потребна лента или лента. Графика со висока дефиниција. Бренд : Фатхед. Лесна Инсталација.

R

Им се допаѓа и на купувачите