.

.

Атланта соколи Супер Боул Шампион Шампир Хок Капче капа од омилен фан

Атланта соколи Супер Боул Шампион Шампир Хок Капче капа од омилен фан

DEN 3.00
Износ

НФЛ Атланта соколи Супер Боул Шампион Шампион Хок Кап/капа од фан омилен шоу Неколку loveубов кон Супер Боул Ли Шампиони НФЛ Атланта соколи. Нашиот официјално лиценциран Chapps Champs Champs Chapps Hawk прилагодливо ја врти секоја глава со структуриран, чист стил. Везениот графички шампион на Супер Боул соколи со соколи на предната страна додава автентичен допир, додека стаклото на контрастот и исечокот на заоблениот гребеч додава дефиниција и координати со стилска рамна везена графика за визир. Направено со издржлива тактика ткаенина и прилагодливо затворање на лентата за велкро. Една големина одговара на повеќето на возраст од пет и повеќе години.

R

Им се допаѓа и на купувачите