.

.

Индијанаполис Колтс Вудроу мини гитара

Индијанаполис Колтс Вудроу мини гитара

DEN 868.48
Износ

Никој нема да може да се сомнева во вашата лојалност на Индијанаполис Колтс кога ќе ја видат оваа мини гитара. Засилен со зачудувачки тимски графики, ова веднаш ќе стане една од вашите омилени артикли во пештерата на вентилаторот. Секој ќе знае кој навистина е фан на #1 Индијанаполис Колтс. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% апс. Овој 10 "модел е реплика од 1 : 4 скала на познатата електрична гитара Нортдердер. Вклучува куќиште за стоење и приказ. Копчиња за подесување на бакар.

R

Им се допаѓа и на купувачите